На порталі =Дія.Цифрова освіта= національний тест на цифрову грамотність

Дата: 21.07.2021 14:16

Фото без описуМіністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерство освіти і науки України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм для вчителів», щоб кожен учитель міг оцінити власний рівень цифрової грамотності та вдосконалити цифрові навички.

?????Тест оцінює 21 професійну цифрову компетенцію. ????Це дійсно чудова можливість оцінити свій рівень обізнаності у сфері цифровізації та сучасних електронних інструментів що, безперечно, важливо при навчанні дітей.

????Після складання національного тесту на цифрову грамотність для вчителів ???? кожен педагог отримає електронний сертифікат, який засвідчуватиме рівень володіння цими компетентностями.

??Незалежно від результатів, вчителі зможуть одразу підвищити свій рівень цифрових навичок на порталі Дія.Цифрова освіта за допомогою освітніх серіалів.

????Посилання на цирфрограм - https://osvita.diia.gov.ua/digigram

#краматорськ_рда #краматорськ_інф