Важлива інформація щодо припинення електропостачання промисловим об’єктам КП «Сервіскомуненерго»

Дата: 23.07.2021 14:38

Фото без описуШановні мешканці міста Миколаївка!

26 липня 2021 року о 10:00 год. буде припинено електропостачання промисловим об’єктам КП «Сервіскомуненерго» Миколаївської міської ради в зв’язку з заборгованістю перед ТОВ «Торгова електрична компанія», яка забезпечує населення м. Миколаївка послугами централізованого водопостачання та водовідведення (каналізація).

Ситуація виникла в зв’язку з великою заборгованістю населення за комунальні послуги перед КП «Сервіскомуненерго»

Прохання до мешканців м. Миколаївка:

Дотримуватись правил особистої гігієни.

Зберігати спокій та сповістити про ситуацію своїх знайомих, рідних, друзів, сусідів.

Особливо звернути увагу на дотриманні правил естетичного поводження при користуванні каналізацією.

Графік підвозу води для населення міста буде опубліковано додатково.

Сподіваємося на Ваше порозуміння та на те, що боржники почнуть здійснювати оплату по заборгованості за комунальні послуги перед КП «Сервіскомуненерго».

Графік підвозу питної води для мешканців м. Миколаївка:

з 10:00 до 11:00 вул. Чкалова, буд. 2 (Державна пожежно-рятувальна частина № 8)

з 11:30 до 12:30 вул. Миру, буд. 3 (біля ЗДО № 1)

з 13:00 до 14:00 вул. Миру, буд. 10 (біля ЗЗСО № 3)

з 14:30 до 15:30 вул. Синецького, 23 (біля ринку)

з 16:00 до 17:00 вул. Святомиколаївська (навпроти Братської Могили)

за узгодженням директора вул. Миру, 13 (КМП Слов’янська ЦРБ)