Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Що для мене Україна?

Дата: 27.07.2021 08:50
Кількість переглядів: 354

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області інформує згідно до листа управління культури і туризму облдержадміністрації про проведення

 Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографії «Що для мене Україна?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея та Українська асоціація підтримки творчої молоді  проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ої річниці Дня Незалежності України.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

 

Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

  • Українські традиції (на фото мають бути відображені традиції родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо, в якій проживає, навчається учасник Конкурсу)
  • Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій мешкає учасник Конкурсу)

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):

  • Перша Молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років);
  • Перша Молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років);
  • Друга Молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років);
  • Друга Молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років);
  • Середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років);
  • Середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років);
  • Старша група. Індивідуальна робота (від 15 до 18 років);
  • Старша група. Колективна робота (від 15 до 18 років).

 

 Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж 3 особами. Малюнки можуть бути виконані у форматі міні-коміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами). Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу. Авторами конкурсних робіт можуть були лише учасники конкурсу – діти віком від 3 до 18 років. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, за вмотивованим рішенням Організаційного комітету роботу буде вилучено з участі в Конкурсі, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник Конкурсу та його законний представник.

Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А4. Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG)  разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу  uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 13 серпня 2021 року включно.

  За власним бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену вище електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна?».

З метою участі малюнку чи фотографії у виставці робіт конкурсант за бажанням може завчасно надіслати оригінал конкурсної роботи Укрпоштою за адресою: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: УКЦППОН. Якщо конкурсант бажаєте відправити роботу за допомогою Нової пошти, іншої служби доставки чи особисто доставити роботу організаторам конкурсу, то необхідно звернутися в індивідуальних повідомленнях на Facebook-сторінку Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» / UWCF за посиланням: https://www.facebook.com/uwcfoundation Оригінали робіт, надіслані на будь-які інші поштові адреси чи у будь-який інший спосіб, що попередньо не узгоджений з організаторами конкурсу, прийматися НЕ будуть. Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт в рамках однієї чи декількох обраних номінацій. При поданні конкурсної роботи, конкурсанти зобов’язуються попередньо погодити свою участь у Конкурсі зі своїми законними представниками.

812 Положення Що для мене Україна

Контактні дані Оргкомітету: uwcfua@gmail.comhttps://www.facebook.com/uwcfoundation/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора