Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

УВАГА! Пропануємо прийняти участь в опитуванні для молоді

Дата: 27.07.2021 09:11
Кількість переглядів: 1242

Фото без описуМолодіжна політика в умовах децентралізації - це формування комфортного середовища для життя, розвитку, зайнятості молоді в громадах. Молоді люди повинні бачити себе у майбутньому громади, долучалися до позитивних перетворень і реалізації проектів, були зацікавлені вдосконалюватися та продукувати креативні ідеї. Для формування виваженої молодіж політики в громадах i належних умов розвитку молодіжної потрібно чітко розуміти її потреби, дослухатися до створення них та вибудовувати діалог.

З цією метою інформаційним співтовариством «Твоє місто» за підтримки Краматорської райдержадміністрації проводиться онлайн опитування жителів громад віком 14-35 років щодо перспектив особистісного розвитку молоді району.

Пропонуєтмо перейти за посиланням https://forms.gle/Eg6QRpmd3SyyL2Zy5 та заповнити онлайн-форму. За допомогою даних опитування буде проаналізовано рівень готовності молоді реалізувати себе у громаді.

Анкетування триватиме до 16 серпня 2021 року, а результатом стане підсумковий "круглий стіл" за участю представників громад району. На зазначеному заході буде оприлюднено, скільки людей з кожної територіальної громади пройшли опитування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора