Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

В КНП»Слов’янська центральна районна лікарня» відбувся тренінг

Дата: 27.07.2021 15:31
Кількість переглядів: 1442

Фото без описуЗдоров'я людини – це найцінніше, що є у неї. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це найцінніший скарб, подарований нам природою. Людина зобов'язана зберегти своє здоров'я змолоду, адже саме здорова людина формує сильну націю. Сьогодні в КНП»Слов’янська центральна районна лікарня» Донецьким обласним товариством Червоного Хреста України на виконання Меморандуму про співпрацю, проведено тренінг на тему: «Профілактика ускладнення АГ та цукрового діабету»

. Тренер-сімейний лікар І Центральної лікарні м.Краматорськ Євген Яцура, професійна людина,а, головне, закоханий в свою справу, в пацієнтів, викладав матеріал захоплено, доступно, орієнтуючись на присутню категорію мешканців нашої громади, які прийшли на захід. Матеріал подавався в формі практичних вправ,питання, що виникали по ходу надання матеріалу, розглядалися невідкладно не чекаючи кінця заняття, щоб ця лекція перетворилася в довірливу бесіду . Розмова велася про різні фактори ризику, які є в нашому повсякденному житті, про керовані і некеровані дії кожної людини по відношенню до себе та, що потрібно знати і запам'ятати, а, головне, як допомогти собі і близьким людям при цукровому діабеті та підвищеному АТ. А ще Євген наголосив на тому,що необхідно відмовитися від помилкового уявлення про те, що лікуватися потрібно тільки тоді, коли «болить голова».

Такі заходи дозволяють підвищити інформованість населення та поліпшити їх практичні навички щодо раціонального лікування захворювання, профілактики ускладнень та підвищення якості життя. Лікування - процес обопільний, його успішність залежить і від лікаря,і від самого хворого, а також від особливостей призначеного медикаментозного препарату, його переносимості і побічних дій. Тому знання сутності захворювання, його основних причин, чинників, що впливають на його розвиток і перебіг, - необхідний компонент всього комплексу лікування. Це перший крок до поставленої мети, що і стало головною темою тренінгу по профілактиці ускладнення АГ та цукрового діабету,дякуючи Донецькому обласному товариству Червоного Хреста України.

 

https://www.instagram.com/p/CR0irvTFuUV/?utm_medium=copy_link« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора