Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Міський голова Олександр Гадяцький зібрав робочу нараду за підсумками ситуації, яка склалася в громаді

Дата: 29.07.2021 14:59
Кількість переглядів: 1510

Фото без описуНа цьому тижні Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький зібрав робочу нараду за підсумками ситуації, яка склалася в громаді стосовно відключення електропостачання промисловим об’єктам КП «Сервіскомуненерго» Миколаївської міської ради через заборгованість перед ТОВ « Торговельна-електрична компанія (ТЕК)».

На нараді були присутні секретар Миколаївської міської ради Інна Пересічна, профільні заступники міського голови Володимир Проскунін та Анатолій Ченцов,начальник фінансово- бюджетного управління Дмитро Терещенко, начальник відділу-головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету міської ради Людмила Шульга, начальник відділу економіки та інвестицій Оксана Бистрицька та начальник відділу доходів фінансово-бюджетного управління Ольга Кравцова

. На порядку денного наради стояло питання про виконання бюджету за І півріччя 2021 року Миколаївської міської ради, були зроблені висновки та розроблені відповідні задачі щодо ситуації з заборгованістю перед КП «Сервіскомуненерго» мешканцями міста Миколаївка та пошуки уникнення комунального колапсу в громаді. Розпочинається тотальна робота по відношенню до боржників і буде вона проходити в межах чинного законодавства України. Ми піклуємося за збереження комфорту мешканців нашого міста.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора