Сьогодні в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Дата: 29.07.2021 15:06

29 липня воїни наймолодшої та найсучаснішої складової Збройних Сил України — Сил спеціальних операцій (ССО) — святкують своє професійне свято. Це відносно нове офіційне військове свято. День Сил спецоперацій ЗСУ встановлено Указом Президента України від 26 липня 2016 року з метою «подальшого розвитку національних військових традицій, ураховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України в забезпеченні обороноздатності держави».

Гаслом Сил спеціальних операцій ЗСУ обрано бойове гасло Святослава Хороброго — «Іду на ви!». Сили спеціальних операцій - окремий вид Збройних сил, який складається із добре навчених та мотивованих військових, здатних вести підривну діяльність в тилу ворога, організовувати партизанську боротьбу на окупованих територіях, звільняти або захоплювати важливих заручників

.Шановні військовослужбовці-спецпризначенці!

Миколаївська міська  рада щиро і сердечно вітає вас з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щасливої долі, а головне – мирного неба над головою!