Мешканці села Юрківка завітали на прийом до міського голови Олександра Гадяцького

Дата: 02.08.2021 11:41

Фото без описуМиколаївський міський голова Олександр Гадяцький завжди підкреслює, що він відкритий для спілкування з кожним мешканцем нашої великої громади. Сьогодні представники невеликого села Юрківка, яке є частиною Миколаївської міської територіальної громади, завітали на прийом до голови.

Це були привітні молоді люди, які з першого ж слова розташували до себе тим, що висловили подяку і запропонували, якщо знадобиться, свою допомогу в вирішенні ситуацій, що виникають в громаді. Їх же проблема полягала в тому, що в селі, впродовж останніх 5 років, ніяк не вирішувалося питання по ремонту трансформатору. І зовсім недавно, звернувшись до міського голови , справа зрушила з мертвої точки. Трансформатор було відремонтовано ! Та ще й проведені роботи по заміні стовпів, а заодно зроблено обрізку дерев по селу. Це говорить про те, що  ступінь довіри до влади виріс..А вже опісля розмовляли про справи насущні. Олександр Гадяцький розповів про плани виконавчого комітету міської ради на майбутнє, обговорили ситуацію, яка склалася в громаді стосовно відключення електропостачання промисловим об’єктам КП «Сервіскомуненерго» Миколаївської міської ради через заборгованість перед ТОВ « Торговельна-електрична компанія (ТЕК)». Такі візити -подяки, після деяких негативних висловлювань на сторінках в інтернеті, дають позитивний заряд енергії для роботи всіх структурних підрозділів Миколаївської міської ради.