Дата: 02.08.2021 09:00

В Миколаївській міській раді відбулася чергова апаратна нарада, яку провів міський голова Олександр Гадяцький. В ході наради розглядалися питання щодо підготовки пленарного засідання чергової сесії міської ради, постійних депутатських комісій, виконкому та планування поточної роботи міської ради на найближчий тиждень, а також розглядалося питання по ситуації з заборгованістю перед КП «Сервіскомуненерго» мешканцями міста Миколаївка і надані відповідні розпорядження своїм заступникам про початок роботи зі збору інформації щодо боржників, яка буде проходити в межах чинного законодавства України. За підсумками наради працівникам виконавчого апарату надані відповідні доручення.