В Миколаївській міській раді пройшов семінар про підтримку агропромислового комплексу та впровадження земельної реформи

Дата: 02.08.2021 14:16

Департамент агропромислового розвитку тa земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації з метою ознайомлення фермерських господарств та сільськогосподарських виробників, які проводять свою діяльність на території Миколаївської територіальної громади, на минулому тижні провів в Миколаївській міській раді семінар з метою ознайомлення з напрямами державної та регіональної підтримки агропромислового комплексу в 2021-2023 роках та земельною реформою.

На заході були присутні перший заступник міського голови Володимир Проскунін, працівники Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури Людмила Поп, Алла Чекар та представники фермерських господарств та сільськогосподарських виробників.Заступник начальника відділу економіки та інвестицій Департаменту Агропромислового розвитку та земельних відносин ОДА Денис Шамшин та головний спеціаліст відділу земельних реформ Ганна Селицька висвітили питання про підтримку агропромислового комплексу та впровадження земельної реформи. Присутніх представників фермерських господарств цікавили питання про ринок землі, про новітнє у земельному законодавстві. Захід пройшов конструктивно та плідно.