В Миколаївській міський раді пройшло чергове засідання виконкому Миколаївської міської ради

Дата: 04.08.2021 11:41

Фото без опису3 серпня під головуванням Миколаївського міського голови відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради На початку засідання затвердили порядок денний із 142 питань порядку денного. Після чого члени виконавчого комітету перейшли до обговорень прийняття рішень. На засіданні були розглянуті питання:Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів благоустрою на території Миколаївської міської територіальної громади; Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Миколаївської міської територіальної громади;Про відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;

Про затвердження Плану заходів на 2021-2023 роки, спрямованих на підтримку і популяризацію державної мови на території Миколаївської мiськоï територіальної громади; Про надання повноважень присвоення адрес об'сктам будівництва, об'ектам нерухомого майна та надання містобудівних умов та обмежень на території Миколаївської міської ради Слов'янського району Донецької області Управлінню земельних відносин. АПК, містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов'янського району Донецької області; Про надання матеріальної допомоги громадям; Про взяття на квартирний облік за місцем проживання ; Про дозвіл на реєстрацію місця проживання ;Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та ін.При обговоренні 115- ти заяв щодо надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота» малозабезпеченим громадянам та громадянам,що опинилися в складних життєвих обставинах,було вирішено, що першочерговою умовою буде враховуватися відсутність заборгованості по комунальним платежам перед КП «Сервіскомуненерго». Тому, в подальшому, при прийнятті заяв щодо надання матеріальної допомоги, обов’язковою умовою до пакету документів буде надання довідки (акт звірки) про відсутність заборгованості по комунальним платежам. В розділі " Різне" були питанння життєдіяльності громади на теперішній час.