Дата: 04.08.2021 13:42

Фото без описуНавчання для старост

???? Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe оголосила відбір учасників нової навчальної програми «Кроки для старост 2021». Ця програма розроблена спеціально для старост громад та допоможе їм ефективно виконувати повноваження, передбачені оновленим законодавством.

???? Що відбуватиметься під час навчання?

????Аналіз законодавства для ефективної роботи старост.

????Робота в мінігрупах над вирішенням практичних кейсів.

????Онлайн-візити до успішних старостинських округів.

????Нетворкінг та співпраця з колегами-старостами зі всієї України.

? Коли починається навчання і скільки триватиме? Програма триватиме сім тижнів, починаючи з 27 вересня 2021 року.

????Як взяти участь? ???? Завантажте анкету за посиланням: https://bit.ly/37ofJ4V ???? Заповніть та надішліть її на електронну адресу regops.u-lead@giz.de (в темі повідомлення вкажіть назву вашої громади та область) ? Дедлайн поддачі заявок: 27 серпня 2021 року, 18:00