Дата: 06.08.2021 08:19

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради купить житло (будинок, квартиру) для дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування, та осіб з їх числа у фізичних осіб - власників житла або у їх довірених особах, уповноважені на те у встановленому законом порядку.

Перший термін прийому документів - до 21 серпня 2021 року включно Прийом документів за адресою: Донецька область, Слов’янський район, місто Миколаївка, вулиця 50-річчя Слов’янської ТЕС, 29, будівля ЦНАП (ІІ поверх, кабінет 207 Служба у справах дітей) За довідками звертатися за телефоном:(0626)62-69-60 , 099-361-26-56, 050-900-45-35.