Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Поради від YASNO: які функції кондиціонерів допоможуть зменшити витрати на прохолоду вдома

Дата: 06.08.2021 15:15
Кількість переглядів: 89

Серпень традиційно вважається найспекотнішим місяцем. А з підвищенням температури зовні зростає й енергоспоживання в оселі, бо кондиціонер вмикається частіше або на довший час. Як зменшити витрати на домашній комфорт – дізнайтесь з порад від постачальника електроенергії, газу та рішень з енергоефективності YASNO.

Якщо до сьогодні ви користувались лише кнопкою «On/Off» для увімкнення та вимкнення свого кондиціонеру, саме час уважно придивитись до інших його можливостей. Сучасні ощадливі кондиціонери (наприклад, замовлені у постачальника YASNO) мають розумні еко-функції, які зменшують енергоспоживання та водночас збільшують комфорт. Почніть активніше використовувати одну або декілька з них:

Функція «Turbo» – вмикайте її, коли приміщення сильно нагрілось. Ця функція підвищує продуктивність кондиціонера на 10-20% і дозволяє в декілька разів скоротити час на охолодження, зменшити тривалість роботи приладу і витрачену ним електроенергію.

Функція «Auto» – налаштовує кондиціонер на збереження заданої температури за рахунок зміни режимів, швидкості вентилятора і напрямку повітряного потоку. На це витрачається менше кіловат?годин, ніж на охолодження приміщення.

Функція «I Feel» – вона корисна, якщо довго перебувати на одному місці: перед телевізором чи за комп’ютером. З нею кондиціонер підтримує температуру саме там, де знаходиться дистанційний пульт з вбудованим датчиком. Тоді прилад замість охолодження всього приміщення зберігає комфорт в конкретній зоні та споживає менше електроенергії.

Функція «Sleep» – знадобиться для комфортного нічного сну. Ця функція встановлює мінімальну швидкість вентилятора для підтримки досягнутої температури в приміщенні і зменшує рівень шуму й енергоспоживання.

На додачу до розумних функцій ви й самі можете сприяти більш ефективній роботі кондиціонеру і зменшенню рахунків за електроенергію:

  • щільно зачиняйте вікна та двері, щоб не охолоджувати вулицю;
  • встановіть жалюзі або заклейте вікна дзеркальною плівкою, щоб приміщення не перегрівалось;
  • робіть вологі прибирання, щоб додатково охолоджувати кімнати і зменшувати час роботи кондиціонеру;
  • регулярно очищуйте кондиціонер і заправляйте його охолоджувачем, щоб він довше працював за встановленими параметрами енергоспоживання;
  • встановіть енергоефективний набір від YASNO і сплачуйте 50% за спожиту електроенергію з 23:00 до 7:00.

«Обираючи наші  енергоефективні набори й ощадливу кліматичну техніку, жителі Донеччини можуть щомісяця економити на рахунках за електроенергію. А розумне ставлення до енерговитрат допомагає збільшити заощадження. Коли бажаєте сплачувати менше за комунальні послуги та зберегти комфорт, перегляньте корисні поради у проєкті «YASNO_як_заощаджувати» або зверніться до нас по консультацію з енергоефективності», – зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

 

 

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора