Привітання від міського голови Олександра Гадяцького з днем будівельника

Дата: 08.08.2021 09:55

Фото без описуШановні працівники будівельної галузі!

Прийміть щирі привітання з Вашим професійним святом – Днем будівельника, який традиційно відзначають в Україні кожної другої неділі серпня. Професія будівельника в усі часи була серед найшановніших і найнеобхідніших. Неможливо уявити розвиток міста, краю та всієї держави без існування будівельної галузі, без фахівців, які обрали своєю професією будівельну справу.

Від Ваших знань, умінь та навичок залежить безпека, комфорт і затишок наших осель, офісів, цехів, спортивних залів та усіх інших будівель. Ми пишаємось тим, що наші земляки - професіонали будівельної справи, які виконують будівельні роботи якісно і надійно. День будівельника - професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці оновленими та комфортними. Бажаю всім Вам, шановні працівники та ветерани будівельної галузі, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла. Нехай Ваша наполеглива праця приносить Вам радість і достаток під мирним небом! А ще бажаю Вам здоров’я, енергії, щастя, достойної оцінки Вашої праці, благополуччя та подальших трудових звершень!

З повагою Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький