Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Скласти іспити на визначення рівня володіння державною мовою можна у Краматорську

Дата: 09.08.2021 11:20
Кількість переглядів: 1202

Фото без описуДонецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, розташований у Краматорську, відповідно до договору з Національною комісією зі стандартів державної мови став уповноваженою установою для проведення іспитів на рівень володіння державною мовою.

На базі інституту відкрито іспитовий майданчик на визначення рівня володіння державною мовою для осіб, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків, а також для осіб, які мають набути громадянство України.

Для складання іспиту необхідно зареєструватися на  сайті  exam.mova.gov.ua. Інструкція щодо реєстрації розміщена за покликанням https://mova.gov.ua/news/yak-podati-zayavu-na-ispituvannya.

Скласти іспит можна за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47 (Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти). Телефон для довідок: +380505339103.

Також Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти пропонує послуги з підготовки до складання іспиту на рівень володіння державною мовою. Набір слухачів на курси відбуватиметься за попередньою реєстрацією, яку можна пройти онлайн за покликанням https://forms.gle/MhsA75omKfKWQovW8.

 

Джерело: http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/95763-sklasti-ispiti-na-viznachennya-rivnya-volodinnya-derzhavnoyu-movoyu-mozhna


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора