В Малинівському старостаті відбувся виїзний прийом громадян міським головою Олександром Гадяцьким

Дата: 12.08.2021 15:42

Фото без описуСьогодні пройшла ще одна виїзна зустріч із мешканцями громади, цього разу в с.Малинівка. Згідно до рішення виконкому Миколаївської міської ради про проведення виїзного прийому за місцем мешкання громадян, сьогодні в Малинівському старостинському окрузі відбувся прийом громадян Миколаївським міським головою Олександром Гадяцьким, який він провів разом із заступником міського голови-керуючим справами виконавчого комітету міської ради Оленою Осипенко та начальником Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури Тетяною Підгорною.

Які питання більш за все турбують мешканців громади? Загалом це такі ж проблеми, що і в інших населених пунктах громади. Сьогодні на прийомі побувало троє мешканців старостату. Були розглянуті земельні питання,які потребували детального розгляду по кожному пункту виникненої проблеми. Детальної уваги потребувало звернення від громадянина про проблему водних обєктів та шляхи подолання існуючого непорозуміння, що виникло вналідок природних та погодних умов.За підсумками виїзного прийому громадян міським головою надані відповідні доручення заступнику міського голови Анатолію Ченцову та структурним підрозділам виконавчого комітету Миколаївської міської ради. На всі питання детально надані відповіді та прийняті до уваги.Представники місцевого самоврядування повинні чути мешканців своєї громади-сказав наостанок Олександр Гадяцький.