В Райгородоцькому старостаті відбувся виїзний прийом громадян міським головою Олександром Гадяцьким

Дата: 13.08.2021 14:34

Фото без описуЗгідно до рішення виконкому Миколаївської міської ради про проведення виїзного прийому за місцем мешкання громадян, сьогодні в Райгородоцькому старостинському окрузі відбувся прийом громадян Миколаївським міським головою Олександром Гадяцьким, який він провів разом із начальником Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури Тетяною Підгорною.

Сьогодні на прийомі побувало четверо мешканців старостату. Як і по всій громаді в них виникають земельні питання, які потребують детального розгляду з боку спеціалістів. Наразі по кожному пункту виниклої проблеми громадянці, яка прийшла на прийом, було детальної приділено увагу, та надано конструктивну допомогу в розв’язанні її проблеми. В громадян старостату виникають питання, які потребують швидкого реагування. Так в сел.Райгородок померла жінка в якої немає рідні і її нікому поховати. Міський голова Олександр Гадяцький зв’язався зі своїм першим заступником Володимиром Проскуніним для вирішення цієї проблеми. Дуже гостро на теперішній час стоїть питання про супровід дільничним поліцейським соціального фахівця по неблагополучним сім’ям. Нажаль, в Райгородку на цей час дільничні поліцейські відсутні. Цю проблему взято на контроль. За підсумками виїзного прийому громадян міським головою надані відповідні доручення структурним підрозділам виконавчого комітету Миколаївської міської ради. На всі питання детально надані відповіді та прийняті до уваги.Представники місцевого самоврядування повинні чути мешканців своєї громади-сказав наостанок Олександр Гадяцький.