Увага, в Миколаївській міській територіальній громаді відкрито нову ВАКАНСІЮ

Дата: 17.08.2021 13:03

Фото без описуУвага, в Миколаївській міській територіальній громаді відкрито нову ВАКАНСІЮ!

ТЕРМІНОВО ШУКАЄМО кандидатів на патронат.

«Діти та їхні сім’ї Миколаївської міської територіальної  громади, які опинилися в скруті – достойні кращого життя. Ми проти влаштування дітей до інтернатів, бо потім вони повернуться і стануть знову нашим клопотом. Що ж робити якщо залишити з батьками дитину небезпечно? Потрібно використати всі шанси!

Для нашої громади держава готова за свої кошти профінансувати послугу патронату.

Допоможіть нам стартувати з патронатом – і це допоможе зберегти та ефективно використати ресурси нашої громади!»

Така унікальна послуга під назвою ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ ще з 2016 року запроваджена в Україні.

На сьогодні понад 200 патронатних сімей за фінансової підтримки держави допомогли більше 1000 дітям, які тимчасово не могли проживати у власних родинах.

Жодна з узятих під патронат дітей не потрапила до інтернату: повернулася до власної родини, або їй знайшли нових люблячих батьків.

Однак, в Миколаївській міській територіальній громаді на сьогодні НЕ СТВОРЕНО жодної  ПАТРОНАТНОЇ СІМЇ.

Допоможіть нам знайти найкращих, порадьте тих, хто може на 1, 2 чи 3 роки стати тими, хто допомагатиме нашим дітям жити звичайним дитячим життям.

Фото без опису

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - це послуга «з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин».

Сімейний кодекс України

Щоб належним чином підготуватися до цієї місії, майбутні патронатні сім’ї проходять навчання за спеціальною програмою, а по її завершенні підписують договір з Головою територіальної громади.

Патронатний вихователь – це спеціаліст, послуги якого оплачуються державою!

1. Грошове забезпечення в розмірі  5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб – 11 350, 00 грн. при влаштуванні однієї дитини.

При влаштуванні 2-х і більше дітей, дітей віком до 1 року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ, грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%

1. Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного  вихователя

З моменту першого влаштування щомісяця патронатний вихователь отримує:

1. Соціальну допомогу в розмірі 2,5 прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку та витрачає на її утримання

Якщо під патронат влаштовано дитину з інвалідністю – виплачується 3,5 прожиткових мінімумів.

4 802,5 грн. - на дитину до 6 років

5 987,5 грн. – на дитину від 6 до 18 років.

Влаштованій під патронат дитині та патронатній сім’я надається підтримка та  ґрунтовна професійна допомога всіх спеціалістів соціальної сфери нашої громади, зокрема -  Служби у справах дітей, КЗ «Центр надання соціальних послуг», педагогів та вихователів, медиків тощо.

ТЕРМІНОВО ШУКАЄМО кандидатів на патронат
Фото без опису