ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ щодо встановлення тарифів

Дата: 17.08.2021 13:30

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ щодо встановлення тарифів на теплову енергію, транспортування та постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС»

Відповідно до Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року № 239, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтування такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС» доводить до відома споживачів (населення, бюджетних установ та інших споживачів) інформацію про намір зміни тарифів на теплову, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

1.ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ щодо встановлення тарифів на теплову енергію, транспортування та постачання теплової енергії,  послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС»

2.Заява  про встановлення тарифiв

3.Розрахунок тарифів на теплову енергію