Дата: 18.08.2021 16:08

Фото без описуВ Миколаївській міській раді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Відкрив і вів засідання міський голова Олександр Гадяцький. На засіданні були присутні члени виконкому,керівники структурних підрозділів Миколаївської міської ради та керівники установ. На виконком було винесено і розглянуто 52 нагальних питання порядку денного та питання «Різне».

Були розглянуті питання :Про затвердження проектних документацій ; Про встановлення норм споживання теплової енергії на послугу з постачання теплової енергії для споживачів обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго»; Про затвердження звіту про оцінку нерухомого майна; Про намір передачі в оренду об’єкту нерухомого майна комунальної власності Миколаївської міської територіальної громади; Про надання неповнолітній дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; Про влаштування на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду та інші. Наприкінці міський голова Олександр Гадяцький запросив присутніх взяти участь в святкуванні Дня Державного Прапора України  та 30-ї річниці  Дня Незалежності України.Розглянувши низку деяких термінових питань, виконком свою роботу завершив.