Марафон української мови до Дня незалежності. Приєднуйтесь

Дата: 19.08.2021 10:10

До Дня незалежності України для усіх, хто хоче перейти на спілкування державною, запускають мовний марафон. «Мовомаратон до 30-ї річниці Незалежності», — так називається акція, яку запустила ініціатива «Навчай українською». Старт марафону відбудеться завтра, 19 серпня і триватиме місяць — до 19 вересня.

Для кого Мовомаратон: для усіх, хто хоче говорити українською, але досі не зміг наважитися для підлітків для батьків, які прагнуть говорити зі своїми дітьми українською мовою для людей, які працюють у сфері обслуговування, де важливо знати українську мову Протягом Мовомаратону учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр. Ініціатори підготували поради, що допоможуть перейти на українську в щоденному спілкуванні. Проходитимуть розмови про мотивацію, виклики, з якими ви зіткнетеся, та можливості, які з’являться. Також дадуть техніки, як запам’ятовувати складні слова і словосполучення, наголоси в українській мові, та вправи для розвитку мовлення. Участь у марафоні безоплатна.

Долучитися можна за посиланням: https://goo.su/75wB Захід проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.