Привітання від міського голови з нагоди визначних державних свят

Дата: 23.08.2021 20:40

Шановні мешканці Миколаївської громади, дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 30-ї річниці з Дня Незалежності України! Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави. Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить на землі предків – символ державності. З нагоди таких історичних свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа! Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у Ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння. Слава Україні! Героям слава!

Ваш міський голова Олександр Гадяцький