З нагоди свята проведено традиційний автопробіг по населеним пунктам Миколаївської громади

Дата: 23.08.2021 21:48
Кількість переглядів: 1903

Фото без описуСьогодні вся Україна святкувала День Державного Прапора України. Урочиста церемонія підняття прапора стартувала в Києві на площі Конституції о 9-00. Також прапор у той самий час було піднято по всій державі. Миколаївська міська територіальна громада теж долучилася до загальноукраїнської церемонії урочистого підняття Державного Прапора України. Міський голова Олександр Гадяцький привітав спільноту з Днем Державного прапору України і урочисто підняв його під супровід самої величної пісні –над містом в синє небо летіли слова Гімну України!

Приємно, що в цей день на площі біля Палацу культури зібралося чимало народу. Бо з нагоди цього свята було проведено традиційний автопробіг по населеним пунктам великої Миколаївської територіальної громади! Піднесений настрій учасників автопробігу передався присутнім на заході. Першими, хто мав честь майоріти жовто-блакитними державними символами були учасники автопробігу, які стартували о 9.10 з м.Миколаївка і за маршрутом по всім селам і селищам Миколаївської громади. Урочисте видовище на дорогах громади представляла собою колона машин із державними прапорами. В населених пунктах Рай-Олександрівського, Малинівського, Райгородоцького старостатів учасників автопробігу мешканці зустрічали оплесками, творчі колективи громади дарували присутнім святковий настрій, а міський голова Олександр Гадяцький вручав старостам округів запашні короваї. Супроводжували колону поліцейські офіцери громади та медпрацівник. Учасники автопробігу повернулися в м.Миколаївка де відбулася урочиста хода з десятиметровим прапором України, який розгорнули на площі біля Палацу культури. Учасників заходу, всіх присутніх міський голова Олександр Гадяцький привітав із святом,наголосив про те,що сила наша в єднанні,побажав миру, порозуміння,сили та любові до рідної землі,де кожен з нас народився та запросив всіх на святкування 30 –ї річниці Незалежності України. Коли їхали по нашій великій Миколаївській громаді, милувалися природою рідного краю. Золотаві головки соняхів, голубі очі озер та річок,величаві білі крейдяні гори, синє-синє мирне небо…Це все-наша мала батьківщина, це-наша країна Україна. І кожен в цю мить відчував гордість за свою землю та прагнення до єдності та миру.