День Незалежності України в Миколаївській міській територіальній громаді

Дата: 25.08.2021 14:43

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. По всій Миколаївській міській територіальній громаді готувалися до свята заздалегідь, активно і дружно.

Програма була дуже насичена та різноманітна. На початку свята міський голова Олександр Гадяцький провів церемонію нагородження кращих людей громади.

Свої нагороди отримали:

Куліш Лілія Володимирівна -директорка Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Миколаївської міської ради, депутатка Миколаївської міської ради

Доценко Валерій Іванович – голова Донецької обласної профспілки працівників охорони здоров`я, лікар- рентгенолог Комунального некомерційного підприємства «Слов`янська центральна районна лікарня»

Кравченко Іван Стефанович-голова Фермерського господарства «Іван»

Омельченко Світлана Олександрівна-докторка педагогічних наук, професорка, заслужений працівник освіти України, ректорка вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний універститет»

Діброва Ірина Олександрівна- провідний інженер хімічного цеху виробничого департаменту СО ПАТ «Донбасенерго» Слов`янська ТЕС

Подяку від міського голови за сумлінну плідну працю та активну громадянську позицію отримали:

1. Григор'єва Ірина Миколаївна - диспетчер автотранспортного цеху департаменту з паливо-транспортного забезпечення СО ПАТ "Донбасенерго" Слов'янська ТЕС

2. Бражко Артур Анатолійович - старший машиніст енергоблоку VII групи котлотурбінного цеху виробничого департаменту СО ПАТ "Донбасенерго" Слов'янська ТЕС

3. Голляк Андрій Миколайович - слюсар з обслуговування устаткування електростанції IV групи паливно-транспортного цеху департаменту з паливо-транспортного забезпечення СО ПАТ "Донбасенерго" Слов'янська ТЕС

4. Павленко Юлiя Фаргатiвна - спеціаліст II категорії - відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету міської ради

. 5. Батарейчик Тетяна Леонідівна - провідний спеціаліст відділу доходів фінансово-бюджетного управління Миколаївської міської ради.

6. Пищалка Наталiя Володимирiвна - інспектор (фахівець із соціальної роботи) відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради

7. Коробкова Наталя Сергіївна помічник шеф-кухаря кафе «Зоря» СО ПАТ "Донбасенерго" "Енергосоцінвест"

8. Землянська Олена Миколаївна- старший майстер ЖЕУ, участок ЖЕУ КП «Сервіскомуненерго»

9. Селищева Анжела Вікторівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Миколаївської міської ради

10. Колектив відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради

Урочистості продовжила цікава різнопланова концертна програма просто неба від творчих колективів нашої громади.Чуттєві вірші, патріотичні пісні,запальні танцювальні постановки та веселі гумористичні номери створили чудову святкову атмосферу . Всі з задоволенням фотографувалися біля тематичної фотозони. Яскравим завершенням свята став традиційний фестиваль «Ярмарок борщу».,який вирішили провести у громаді задля відродження українських традицій та з нагоди 30-річчя Незалежності України Вісім команд нашої громади змагалися в приготуванні короля страв-українського запашного борщу! Першу страву обіднього столу в кожній номінації потрібно було красиво подати на стіл та презентувати. Всі гості фестивалю мали змогу посмакувати борщем та обрати найдобріший для себе.Кожна команда отримала перемогу в номінаціях, які визначили самі гості заходу та отримали пам’ятні призи.

З Днем Незалежності України! Хай щастить кожній родині! Миру всім нам, порозуміння та єдності! .