В Миколаївській міській раді проведена педагогічна Конференція

Дата: 31.08.2021 08:48

Фото без описуСьогодні освіта займає провідне місце у стратегії державної політики країни. Вона була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Створення високоефективної системи якісної освіти – це об’єктивна вимога часу. Традиційно напередодні нового навчального року, для педагогічної спільноти освітніх закладів Миколаївської міської ради відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради 28 серпня була проведена педагогічна Конференція.

Цього року вона пройшла під темою «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ МІСЬКОЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТГ ТА НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ». Зі словами привітання розпочав конференцію перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Миколайович Проскунін, який побажав всім присутнім терпіння, наполегливості, наснаги, розповів про подальші плани та проєкти розвитку громади. Начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Людмила Леонідівна Бутко проаналізувала роботу ЗДО та ЗЗСО Миколаївської міської ради за 2020-2021н.р., окреслила завдання на наступний навчальний рік. Герасименко Анастасія Ігорівна, директор Миколаївського ІРЦ розповіла про підтримку дітей з особливими освітніми потребами в Миколаївській ТГ в рамках чинного законодавства. На конференцію була запрошена головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області Ольга Анатоліївна Артюшенко, яка розповіла про вектори розвитку якісної освіти. Куліш Лілія Володимирівна, директорка Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, поділилась досвідом роботи про залучення джерел додаткового фінансування – проєктну діяльність. Вітаємо всіх з початком нового навчального року. Бажаємо вам успіхів у роботі, вдячних учнів, творчих злетів, відчуття результату своєї праці, невичерпної наснаги, спокою і терпіння.