Відбулося засідання Громадської комісії з житлових питань

Дата: 02.09.2021 14:19

Фото без опису02 вересня 2021 року в конференц-залі ЦНАПу відбулося засідання Громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов'янського району Донецької області. Проводив засідання заступник голови комісії Доценко Валерій Іванович.

Всього було розглянуто 13 питань порядку денного, серед яких: - про взяття громадян на квартирний облік за місцем проживання; - про виділення кімнат в гуртожитку; - про взяття на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; - про виділення вивільненого житла. З урахуванням рекомендацій комісії відділом концесії та житлових питань підготовлені відповідні проєкти рішень на розгляд виконавчого комітету Миколаївської міської ради.