Дата: 03.09.2021 08:50

1 вересня у всіх закладах загальної середньої освіти Миколаївської міської ради пролунав веселий заливний дзвінок, який сповістив про початок нового навчального року. Для першокласників цей день є одним з найбільш зворушливих. Цього року за парти сіло 149 першокласників.

За літній період заклади загальної середньої освіти Миколаївської міської ради стали ще ошатнішими. Завдяки спільним зусиллям відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, місцевої влади створено комфортні умови у 2021-2022 навчальному році. Відремонтовано затишні класи, оновлено матеріально-технічне забезпечення, закуплені нові парти, шафи, дидактичний матеріал. Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!