Естафета пам'яті за участю Миколаївського міського голови відбулася в Миколаївській громаді

Дата: 06.09.2021 23:20

Фото без описуДруга світова війна...  Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Війна торкнулася кожної української родини і назавжди залишила слід в генетичній пам’яті нашого народу… Такими словами розпочав сьогодні мітинг присвячений 78-ій річниці визволення м.Миколаївка та території Миколаївської територіальної громади від нацизму в Другій світовій війні міський голова Олександр Гадяцький.

Про героїчне минуле українського народу, зокрема у період боротьби з фашистськими загарбниками, говорила голова ветеранської спілки Клавдія Квітко. Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом, вона потрібна тим, хто сьогодні ще зовсім в юному віці, щоб пам’ятали, щоб не забули… Міський голова Олександр Гадяцький, керівний склад Миколаївської міської ради, старости старостинських округів, члени виконкому, депутати, мешканці громади вшанували пам’ять загиблих героїв покладанням квітів до Братських могил в населених пунктах нашої громади. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих бійців. На кожному обеліску лежали квіти від онуків тих,хто вже ніколи не повернеться із бою…хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу, за наше мирне небо.  Ми пам’ятаємо полеглих на полі битви і низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни і підняли країну з руїн у повоєнні роки.Цю сторінку історії ми повинні пам’ятати та передавати нашим нащадкам.

А в осінньому небі кружляв одинокий птах…