Основні правила пожежної безпеки при використанні побутових електроприладів

Дата: 07.09.2021 14:16

Попри початок осені, на вулиці стоїть досить прохолодна погода. Не дивно, що багато громадян починають користуватися електричними опалювальними приладами. На жаль, вони не рідко стають причинами пожеж.

Слов`янські рятувальники нагадують основні правила пожежної безпеки при використанні побутових електроприладів, дотримання яких допоможе вберегти від біди та уникнути пожежі: - уникайте перевантаження електромережі шляхом одночасного ввімкнення декількох потужних споживачів електроенергії; - слідкуйте за станом та справністю електромережі; - не використовуйте саморобні, кустарно виготовлені та пошкоджені електрообігрівачі; - не використовуйте електрообігрівачі та газові плити для сушіння білизни; - не залишайте ввімкненими обігрівачі без нагляду; - покидаючи домівку переконайтеся, що все газове та електричне обладнання вимкнено; - не залишайте малолітніх дітей без нагляду, не дозволяйте їм бавитись сірниками та доглядати за приладами опалення. У разі пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!