В Миколаївській громаді відбулося відкриття Олімпійського тижня

Дата: 08.09.2021 13:30

Фото без описуОлімпійський тиждень  – це спортивно-видовищний  захід, який спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні та області.

В рамках святкування  Дня фізичної культури і спорту в Миколаївській МТГ відбулося відкриття Олімпійського тижня.  Команди від навчальних закладів громади брали участь у змаганнях, спортивних іграх тощо. З привітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань та комунікацій з громадськістю Валентина Гребенюк та начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Людмила Бутко. Вони наголосили на тому, що спорт це не лише змагання. На спортивних заняттях людина вчиться спілкуватися, співпереживати і допомагати, бути частиною команди, знаходити компроміс і відчувати себе впевнено в соціумі. Олімпійський тиждень в громаді проходить з 7го по 11 вересня і завершиться святкуванням Дня фізичної культури та спорту.