22 вересня на засіданні Уряду  Міністерством освіти та науки України ініційовано внесення змін до Постанови №1236

Дата: 23.09.2021 11:38

Фото без описуТаким чином в Україні змінено умови роботи закладів освіти під час посилення карантинних обмежень.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет назвав період введення «жовтої» зони, що настає з 00.00 23 вересня, початком пандемії невакцинованих та розповів про додаткові зміни у навчанні.

Працювати навчальні заклади в очному форматі можуть за умови не менш 80% вакцинації персоналу. Документом, що підтверджує вакцинацію, є «жовтий» сертифікат (якщо зроблене одне щеплення), «зелений» ковідний сертифікат (підтверджує повну вакцинацію) чи міжнародне свідотство про вакцинацію.

• Якщо у закладі освіти вакциновано менше 80% персоналу, то навчання буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

Станом на 23.09.2021рік у закладах освіти Миколаївської міської ради провакциновано 402 педагогічних працівника (87,3%):

• Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ст. – 48 чол.(83%);
    • Рай-Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст.- 27 чол.(96,4%);
    • Малинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.- 28 чол.(93%);
    • Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 – 47 чол. (81%);
    • Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 -51 чол.( 94,4%);
    • Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст.№3 – 47 чол. (82,4%);
    • Райгородоцький ЗДО «Ялинка» - 27 чол. (82%);
    • Рай-Олександрівський ЗДО «Теремок»- 6 чол. (86%);
    • Малинівський ЗДО «Сонечко» - 7 чол.(88%);
    • Миколаївський ЗДО «Дзвіночок» - 51чол. (93%);
    • Миколаївський ЗДО «Ромашка» - 29 чол. (81%);
    • Миколаївський ЗДО «Яблунька» - 34 чол. (94,4%);
    • Миколаївський ІРЦ -4 чол. (100%).

Вакцинація залишається єдиним засобом вберегти своє здоров'я та життя, а також здоров'я оточуючих. Вакцинацію персоналу необхідно надолужувати, щоб вчителі були захищені, діти мали змогу навчатися, а освітній процес тривав у звичному форматі.

Працівники закладів освіти є однією з пріоритетних груп, які зараз щеплюють проти COVID-19 в Україні. Нагадаємо, щоб освітяни могли зробити свідомий вибір і захистити себе від коронавірусної хвороби, Міністерство охорони здоров’я разом з ЮНІСЕФ, за підтримки уряду Швейцарії, створили для них збірку відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19. Її електронну версію можна знайти за посиланням.