Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 27.09.2021 16:17
Кількість переглядів: 1273

Фото без описуКонкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального Закладу «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради

 

Правові підстави проведення конкурсу: відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 21.09.2021 № 772 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «ЦНСП» Миколаївської міської ради, та відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.03. 2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору».

Найменування та місцезнаходження закладу: Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради, 84182, Донецька область, Слов’янський район, місто Миколаївка, вулиця Січових стрільців, будинок 11.

Основні напрями діяльності установи: проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення; надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Найменування посади: директор Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради.

Умови оплати праці: визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015року № 526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Кінцевий термін і місце подання документів для участі в конкурсі: претендент особисто подає або надсилає електронною поштою визначені документи з 8.00 години 27 вересня 2021 року до 17.00 години 11 жовтня 2021 року, за адресою: 84182, Донецька область, Слов’янський район, місто Миколаївка, площа Енергетиків 2/14, Виконавчий комітет Миколаївської міської ради, загальноорганізацій відділ, е-mail: org@mk-otg.gov.ua.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

-      заява про участь у конкурсі за формою згідно додатку до Положення (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200);

-        належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

-       автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-      мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-       довідка про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

- неподання ним повного пакета документів;

- його невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 року № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Уповноважена особа не пізніше ніж через три робочих дні з дати надходження документів для участі в конкурсі повідомляє претендентам про результати перевірки документів.

Після усунення претендентом недоліків, виявлених у поданих документах, він може подати належним чином оформлені документи повторно у межах встановленого строку для їх подання, визначеного в умовах проведення конкурсу.

Претенденти, допущені до участі в конкурсі, є його учасниками.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна вища освіта з освітнім рівнем магістра/спеціаліста у відповідній галузі знань і стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня не менше як п’ять років.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість: конкурс на заміщення вакантної посади директора відбудеться 12 жовтня 2021 року (час проведення конкурсу буде доведений особисто всім претендентам) в приміщенні (зал засідань) Миколаївської міської ради за адресою: 84182, Донецька область, Слов’янський район, місто Миколаївка, площа Енергетиків 2/14.

Переможець конкурсу визначається за результатами:

1) перевірки на знання чинного законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

2) оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо зазначеної презентації.

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних критеріїв.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів: заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету ОСИПЕНКО Олена Анатоліївна, електронна адреса:                    

org@mk-otg.gov.ua, телефон – (06262) 4-24-56.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора