Привітання від міського голови з днем народження в селищі Райгородок

Дата: 30.09.2021 21:29

Фото без описуФото без описуФото без опису30 вересня день народження справляють дві Фото без описуповажні пані з селища Райгородок. Це Ніна Михайлівна Орєшкіна та Лідія Петрівна Грунська..  Ніні Михайлівні виповнилося 83 роки,а Лідії Петрівні-94! З цим святом, гарних та красивих для свого віку іменинниць, прийшов привітати Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький, староста Райгородоцького старостинського округу Валерій Удовиченко, головний спеціаліст Наталія Кошева.

Безмежна радість від спілкування, гарний настрій та приємні спогади супроводжували кожного причетного до заходу.Ніна Михайлівна Орєшкіна,  заслужений вчитель,довгі роки незмінний член виконкому,Лідія Петрівна Грунська в минулому працювала секретарем селищної ради, має гострий розум, красивий почерк та 10 онуків! Вони усміхнені та,як для свого віку. енергійні і з чудовим почуттям гумору. Олександр Гадяцький побажав панянкам довгих щасливих років життя, та гарного здоров'я.