Польська делегація завітала до Миколаївського ЗЗСО №3

Дата: 01.10.2021 22:17

Фото без описуЗавдяки ГО "Волонтерське Об'єднання"Вірю в Україну", партнерам із Польського Посольства в Україні у с. Троїцька, Філії Попаснянського навчального закладу та облдержадміністрації у 2021 році реалізовано проєкт «Забезпечення потреб дітей у доступі до якісної дистанційній освіті на території Донецької та Луганської областей під час кризи Covid». Польськими друзями було передано Миколаївському ЗЗСО №3 ноутбуки, багатофункціональні пристрої та документ -камеру. Сьогодні польські друзі завітали до ЗЗСЗ№3 з візитом.

На заході були присутні Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький та заступники міського голови , представники ГО "Волонтерське Об'єднання"Вірю в Україну", завідувач відділу менеджменту освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Оксана Соломахіна,начальник відділу освіти, культури, сімї, молоді та спорту Людмила Бутко та дирекція ЗЗСО №3.Польську делегацію представляли Аркадіуш Кутек, перший секретар політичного відділу Посольства Польщі та пан Марцин Загата, голова, радник політичного відділення Посольства Польщі.Спочатку гості відвідали кабінет інформатики , де всі мали змогу побачити на власні очі довгоочікуване обладнання. Олександр Гадяцький привітав гостей на миколаївській землі та подякував за реалізацію проєкту в нашій громаді, бо діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.Для гостей було показано соціальний ролик від аматорської ініціативної групи «MEDI@NNA». Далі освітянами була організована подорож по закладу освіти де вони мали змогу пірнути в історичний хроноскоп закладу.Для того, щоб пізнати нашу громаду зсередини міський голова надав інформаційну довідку про те, чим сьогодні живе громада та запросив відвідати Центр надання соціальних послуг, який відбудовується і готується найближчим часом до відкриття. Гордістю Миколаївської громади є Центр надання адміністративних послуг, куди делегація завітала наостанок. Олександр Гадяцький провів екскурсію відділами ЦНАПу та запросив гостей до лекційної зали на дружню бесіду в ході, якої виразив щиру вдячність за безкорисну допомогу в цей нелегкий для всіх нас час,бо в пріоритеті у нас не матеріальні цінності, а надія, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, побажав щасливих миттєвостей, здоров’я, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.