Шановні громадяни! Служба порятунку 101 нагадує

Дата: 06.10.2021 15:24

Ані значне підвищення штрафів, ані загроза спалити своє та сусідське майно не стають на заваді дбайливим господарям, які обрали для себе нелегкий спосіб прибирання  території – підпал!
Шановні громадяни! Служба порятунку 101 нагадує:
           Відповідно до ст.. 77-1 КУ пап, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно- болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків  та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг, у парках, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( тобто від 3 тис. 60 грн. до 6 тис. 120 грн) і на посадових осіб – від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесят неоподаткованих мінімумів доходів громадян (тобто від 15 тис. 300 грн. до 21 тис. 420 грн.)
НЕ ПРОВОКУЙТЕ ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ!!!!