У Краматорську та Слов'янську за відсутність масок патрульні винесли 656 постанов з початку року

Дата: 11.10.2021 14:14

Фото без описуПонад 600 постанов щодо громадян за неношення масок у громадських місцях виписали патрульні поліцейські в Краматорську та Слов'янську з початку року.

Про це кореспонденту «ОстроВа» повідомила пресофіцер БПП у цих містах Ксенія Шостацька.

Так, правоохоронці винесли 656 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будівлях, спорудах і транспорті під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок).

Санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 гривень.

Крім того, складено п'ять адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм).

Штрафні санкції для громадян передбачено в розмірі від 17 до 34 тис. гривень і на посадових осіб - від 34 до 170 тис. гривень.

«Карантинні рейди» проводилися в громадських місцях: магазинах, ринках і транспорті.