90 років святкує мешканка нашої громади

Дата: 11.10.2021 16:00

Що таке 90 років?  Для тих,кому сьогодні 30 -це глибока старість. Хоча вони дуже помиляються,бо не знайомі з Фроймчук Марією Михайлівною,якій сьогодні виповнилось 90!!! За дорученням Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького привітати ювілярку прийшов перший заступник міського голови Володимир Проскунін, секретар міської ради Інна Пересічна та голова ветеранської організації Клавдія Квітко. Марія Михайлівна  разом з донькою та сином радо зустріла гостей,розповіла про свою долю,поділилася секретами гарного настрою,а  гості побажали їй здоров'я,довгих років життя та по програмі 'Турбота" ,яка є дієвою в Миколаївській міській раді,вручили подарунок.