В Миколаївській міській раді відбулася презентація обладнання по очищенню води

Дата: 12.10.2021 22:11

Фото без описуЗа ініціативою міського голови Олександра Гадяцького заступник міського голови Анатолій Ченцов та начальник відділу економіки та інвестицій Оксана Бистрицька зустрілися з керуючим партнером бельгійської  компанії BOSAQ Дмитром Хорішко, котрий презентував присутнім обладнання по очищенню води та надав інформаційний матеріал з приводу того, чим насьогодні займається компанія і висвітлив перспективи дружньої співпраці.

Сьогодні системи очищення води на сонячній основі SolarAQ поставляються в різні країни Європи. Сонячна система очищення води сприяє розв'язанню питання кризи води, зробивши чисту питну воду доступною навіть у віддалених регіонах. Ця інноваційна система входить до числа багатьох сучасних креативних рішень, які прагнуть донести чисту воду в домівки. Зустріч була цікавою та продуктивною й пройшла на належному рівні з великим інтересом щодо впровадження нових технологій у життя громади.