Опалювальний сезон на Донеччині розпочато

Дата: 12.10.2021 22:39

Опалювальний сезон на Донеччині розпочато. Вже запустили 56 котелень, які опалюють 15 лікарень, 27 шкіл, 47 дитячих садочків та 473 житлових будинки. Для того, щоб опалювальний сезон пройшов максимально спокійно, український уряд ухвалив низку важливих рішень. Зокрема, тарифи для населення залишаться на рівні тарифів минулорічного опалювального сезону. Ціна на газ для потреб населення встановлена на рівні 7,42 грн. За такою ціною «Нафтогаз» продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення.

Газ для соціальної сфери (школи, лікарні тощо) коштує 16,8 грн. Це вже повна ціна, з ПДВ та тарифом на транспортування. Крім того, газопостачальною компанією "НАК "Нафтогаз України" спрощено систему закупівлі газу для об’єктів соціальної сфери (школи, садочки, лікарні). Закупівля тепер можлива шляхом укладання прямих договорів за ціною, яка рекомендована меморандумом, який за ініціативи Президента України був укладений між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України» та місцевими громадами на минулому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад. Незважаючи на чергову газову кризу в Європі, створену Російською Федерацією, Україна робить усе, щоб опалювальний сезон в усіх регіонах відбувся спокійно і без перебоїв.