Привітання з Днем Захисника і Захисниць України,з днем святої Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем Українського козацтва від міського голови

Дата: 13.10.2021 21:04

Шановні мешканці Миколаївської  громади!

14 жовтня відзначаємо День Захисника і Захисниць України,день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. День Захисника України - це почесне свято,свято мужніх,сильних та достойних людей! Ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників антитерористичної операції.

Цей день об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх Героїв. Цього року свято змінило свою назву,бо жінки -Берегині завжди стояли на захисті своєї родини,оберігали від напасті та захищали від ворогів. А Україна-це одна велика сім'я і кому,як не жінкам захищати свою родину! Від щирого серця бажаю щастя, здоров’я, родинного затишку, оптимізму і миру! Бажаю Вам стійкості, мужності, успіхів, матеріального благополуччя, любові і добра! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення в благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини та до нашої рідної України. Зі святом вас!!

З повагою міський голова Олександр Гадяцький