Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

На Донеччині виявлено більше 100 фінансових злочинів з ознаками кримінальних правопорушень

Дата: 18.10.2021 14:39
Кількість переглядів: 1115

Фото без описуГоловним управлінням ДПС у Донецькій області з метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжуються вживатись заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом та руйнування схем, в яких використовуються сумнівні фінансові операції.

Так, управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом податкової служби Донеччини, інформує, що протягом восьми місяців поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини виявлено 102 фінансові злочини з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 12 злочинів - це порушення у сфері контролю за державними закупівлями.

З них сума виявлених легалізованих доходів склала 7,2 млрд грн, а загальна сума встановлених збитків – майже 9,4 млрд гривень.

На теперішній час за результатами розгляду зазначених матеріалів 90 з них було приєднано до кримінальних проваджень та обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 4 кримінальних правопорушення.

Головне управління ДПС у Донецькій області закликає суб’єктів господарювання працювати виключно у правовому полі, адже тільки з відповідальним бізнесом можна побудувати нову, фінансово спроможну країну.

 

 

 

Підписатися на Facebook 

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

 

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot

 

 

#ФінансовіЗлочини, #перевірки, #ДПС_Донеччина

 

#ЦифраДня


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора