Про внесення змін до законодавства України з прикордонних питань в межах контрольованих прикордонних районів

Дата: 21.10.2021 16:03

Відповідно до п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань прикордонного режиму» в межах Бахмутського, Волноваського, Краматорського, Покровського районів Донецької області установлено контрольні прикордонні райони та внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України «Про прикордонний режим», «Про контрольовані прикордонні райони» та «Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України».

Постановою Кабінету Міністрів України «Про прикордонний режим» визначено:

• контроль за додержанням прикордонного режиму у контрольованому прикордонному районі здійснює Державна прикордонна служба України у взаємодії з органами Національної поліції;

• громадяни України в’їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.