Фізичним особам, суб’єктам господарювання

Дата: 26.10.2021 14:53

МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ ТА СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ -  Білозерська селищна радаНа лист Слов’янського управління Держпродспоживслужби в Донецькій області  № 17.01 – 17/555 від 22.10.2021 року  у зв’язку з виявленням РHK вірису грипу птиці в с. Новобіла Білолуцької територіальної громади Старобільського району Луганської області, з метою мінімізації ризиків поширення гостроінфекційних захворювань птиці, Миколаївська міська рада Краматорського району Донецької області доводить до відома власників  домашньої птиці про:

- необхідність  сповіщати працівників держветслужби не пізніш 24 годин про всі випадки захворювань або загибелі птиці;

- негайно вживати заходи з ізоляції захворілої, підозрюваної в захворюванні птиці та трупів;

- забезпечити захист приміщень в яких утримується птиця від проникнення дикої синантропної птиці і гризунів;

- закупівлю птиці, кормів для неї, інкубаційного яйця проводити тільки при наявності ветеринарних документів, що підтверджують благополуччя продукції та місцевості з якої вони надходять.