Сьогодні день народження святкує заступник міського голови

Дата: 27.10.2021 09:48

Фото без описуСьогодні день народження святкує заступник міського голови з питань комунальної власності, фінансів, інвестицій та концесії Анатолій Ченцов!

Шановний Анатоліє Олександровичу!

З нагоди незвичайної і значущої події Вашого появлення на цьому світі, бо День народження – день, коли Всесвіт вирішив, що без Вас йому не обійтися, а так говорили древні мудреці, прийміть щирі побажання добра і здоров’я. Нехай Ваш позитивний настрій щодня радує оточуючих. Дякую Вам за постійну підтримку в трудових буднях. Будьте щасливі! Хай життєвий досвід і Ваші таланти стануть надійним орієнтиром на шляху до справжнього успіху і процвітання. Нехай Натхнення стане вірним супутником у всіх Ваших починаннях, а Удача освітлює Ваш життєвий шлях.

Бажаю підкоряти одну вершину за іншою, досягати поставлених цілей. І звичайно ж, бажаю простого сімейного щастя, любові і розуміння.