Привітали з ювілеєм голову ветеранської організації Клавдію Квітко

Дата: 29.10.2021 11:31

Фото без описуКлавдію Іванівну Квітко,голову ветеранської організації м.Миколаївка,з ювілейним днем народження прийшли привітати Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький,голова Краматорської районної ради Сергій Моховик та керівний склад міської ради.

Олександр Гадяцький вручив шановній іменинниці подяку за бездоганну сумлінну працю,побажав здоров'я,довголіття та натхнення в праці на благо нашої громади,а ще подякував за активну життєву позицію. Подяку за  активну працю на ниві районного депутата на благо Краматорського району та  найкращі побажання гарної долі  висловив  Сергій Моховик. Клавдія Іванівна приймала в цей день привітання з щасливою усмішкою успішної людини. Нехай Вам завжди щастить!