Працівники соціальної сфери Миколаївської міської територіальної громади з нагоди професійного свята отримали відзнаки

Дата: 05.11.2021 14:47

Фото без описуЗа дорученням міського голови Олександра Гадяцького, перший заступник міського голови Володимир Проскунін та профільні заступники міського голови Валентина Гребенюк та Олена Осипенко за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та самовіддане служіння обраній справі, привітали чарівних працівниць відділу соціального захисту населення, служби в справах дітей та Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради з Днем працівника соціальної сфери України.

Фото без описуПрийміть щирі вітання від щирого серця. Ми вдячні вам за вашу милосердну працю, за ваш вогник теплоти і добра в серці. Нехай вам у всьому щастить. Нехай успішними будуть всі ваші починання. Бажаємо вам міцного здоров’я, взаємної любові і людського простого щастя. Нехай фортуна завжди посміхається вам, а птах щастя часто прилітає в ваш будинок. Благополуччя, миру і достатку бажаємо від усієї душі. Нехай ангел-охоронець береже вас від невдачФото без опису.