СБУ викрила чиновників, які наживалися на незаконній вирубці лісу на Донеччині

Дата: 18.11.2021 13:33

Фото без описуСлужба безпеки України викрила на корупції посадовців держпідприємства «Слов’янське лісове господарство» на Донеччині. Чиновники, яким за посадовими обов’язками належить дбати про збереження лісу, організували його несанкціоновану вирубку.

Організатором схеми був керівник одного із структурних підрозділів лісгоспу. Разом зі своїм підлеглим чиновник організував порубку лісу понад норми без відображення в офіційній документації.

Для прикриття неправомірної діяльності, зловмисники вносили неправдиві дані у звітну документацію щодо обсягів технічної вирубки лісу, а «лишню» деревину збували місцевим підприємцям по ринковій вартості.

Правоохоронці зафіксували правопорушення під час огляду лісництва. Завдані державі збитки перевищують 2 млн грн.

Наразі двом посадовцям повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Триває слідство для встановлення всіх причетних до протиправної діяльності осіб.

Викриття правопорушення проводило ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у Краматорську, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.

Пресслужба ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях