Дата: 25.11.2021 08:16

Приємна новина для нашої громади. Миколаївська міська територіальна громада отримала субвенцію на розвиток мережі Центрів надіння адміністративних послуг (ЦНАП). Що це означає?

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України та розпорядження Кабінету Міністрів України, здійснюється надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а саме: - Комп’ютерне обладнання (обладнання для видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів).

Виконавчим комітетом проведено закупівлю на придбання обладнання, та підписано договір на суму 264,00 тис. грн., де 30 % від суми договору, що становить 79200,00 грн. А, 70% від суми договору, що становить 184800,00 грн. це вже за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

Отже, після встановлення програмного забезпечення, в відділі ЦНАП буде надаватися нова адміністративна послуга - видача посвідчення водія та технічних паспортів транспорту. Так що, шановні мешканці нашої громади, скористатися такою послугою зможе кожний!

Міський голова Олександр Гадяцький