Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

YASNO – втретє в лідерах рейтингу електропостачальників

Дата: 29.11.2021 10:02
Кількість переглядів: 1097

Фото без описуАналітичний центр DiXi Group в рамках проєкту USAID «Прозорість енергетичного сектору» дослідив роботу 50 найбільших за кількістю клієнтів та об’ємами постачання українських постачальників електроенергії і оприлюднив їх рейтинг. Компанії бренда YASNO наростили показники і стабільно очолили перелік кращих вже втретє поспіль.

Цього разу першу позицію зайняли Дніпровські енергетичні послуги, на другому місці – Донецькі енергетичні послуги, на третьому – Київські енергетичні послуги. Усі компанії працюють під брендом YASNO.

При складанні рейтингу незалежні експерти оцінювали:

  • Онлайн-сервіси: які дистанційні послуги та канали постачальників роблять їх взаємодію з клієнтами більш швидкою, якісною та комфортною.
  • Комерційні пропозиції: який рівень клієнтоорієнтованості компаній при визначенні цін на електроенергію, чи надаються супутні послуги, що можуть створювати вищу цінність та більш повно задовольняти потреби споживачів.
  • Інформування клієнтів: наскільки якісно та повно постачальники надають дані, важливі для прийняття рішень, чи забезпечують поінформованість споживачів про права та чи сприяють формуванню більш зрілої поведінки.
  • Прозорість та ділову активність: чи розкривають постачальники фінансову та нефінансову звітність, наскільки активні в різних регіонах України.

«Судячи з того, що до рейтингу є дуже висока увага з боку компаній, свою роль він виконує. Споживачі зможуть отримувати якісніші послуги. Ми робимо рейтинг незалежно і без будь-якого впливу зовні. Наше завдання – бути максимально об’єктивними», – відзначила президентка DiXi Group Олена Павленко.

«У листопаді бренд YASNO святкує другий день народження, і визнання нашої роботи незалежними експертами – гарна відзнака для всієї команди. Ми робимо все, щоб відповідати статусу лідера галузі: покращуємо якість обслуговування, цифровізуємо сервіси і робимо більш комфортними офлайн-представництва.

Додана цінність YASNO як постачальника – це широкий портфель продуктів та рішень для клієнтів. У ньому – постачання газу, енергоефективні набори з двозонним лічильником, ощадлива побутова техніка, домашні сонячні станції та системи зберігання енергії зі встановленням «під ключ», обладнання для заряджання електромобілів, послуги енергоаудиту та енергосервісу для підприємств», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

 

 

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO тричі  очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора